Menger: Qëllimi i Panairit vënia në kontakt e punëdhënësve dhe punëmarrësve - Bota Sot
E mërkurë, 24 maj 2017
 • Menger: Qëllimi i Panairit vënia në kontakt e punëdhënësve dhe punëmarrësve

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pse u bashkua Ramush Haradinaj me PDK-në:

  Për postin e kryeministrit

  Kishin marrëveshje të fshehtë edhe më herët

  Nuk e di

  Shiko rezultatet
  test