Konferencë për kontratat kolektive sektoriale dhe ligjin për paga (Drejtpërdrejt) - Bota Sot
E premte, 17 gusht 2018
  • Konferencë për kontratat kolektive sektoriale dhe ligjin për paga (Drejtpërdrejt)

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test