Këta që janë në FVK, e kanë rastin të bëjnë më të mirën - Bota Sot
Këta që janë në FVK, e kanë rastin të bëjnë më të mirën

Volejboll

E diel, 18 shkurt 2018

Këta që janë në FVK, e kanë rastin të bëjnë më të mirën

Nga: K.Goca Më: 28 dhjetor 2017 Në ora: 17:25
FVK

Volejbolli e mbyll vitin me një mijë telashe, por fundja me organet komplete që janë zgjedhur para më shumë se 12 ditë.

Abedin Ibrahimi, kryetar

Visar Alimehaj, nënkryetar i parë

Mimoza Shkodra, nënkrytare e dytë

Në bord:

Pakize Kosova

Milot Syla

Kemajl Luzha

Asllan Nimani dhe

Mursel Igrishta

Të gjithë shpresojnë se këta që përfaqësojnë Federatën, në vitin 2018 do të jenë në shërbim të volejbollit dhe do të kërkojnë mundësi më të mira në çdo aspekt.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test