Majlinda habit për sfidën Kosovë-Islandë - Bota Sot
Majlinda habit për sfidën Kosovë-Islandë

Xhudo

E shtunë, 26 maj 2018

Majlinda habit për sfidën Kosovë-Islandë

Më: 20 mars 2017 Në ora: 19:03
Majlinda

Kanali i IOC (Komiteti Olimpik Ndërkombëtar) dhe IJF (Federata Ndërkombëtare e Xhudos) në pritje të ndeshjes futbollistike të Kosovës me kombëtaren e Islandës ka dalë me një video inspiruese dhe motivuese për ekipin tonë! Kampionia olimpike, xhudistja Majlinda Kelmendi, nuk beson se Kombëtarja e Kosovës do të shënojë fitore ndaj Islandës.

“Ndoshta për momentin Kosova nuk mund të mposht Islandën, por në të ardhmen do ta bëjnë. Nuk po them se nuk kanë asnjë mundësi, le të shohim. Ju dëshiroj fat”, ka thënë Majlinda.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test