ora 09:21lajmet aktuale E enjte, 30 qershor 2022
Opozita nuk do që të zbulohet krimi i organizuar dhe korrupsioni! Analistët tregojnë prapaskenat

Opozita nuk do që të zbulohet krimi i organizuar dhe korrupsioni! Analistët tregojnë prapaskenat

Kosova po përballet me zhvillime të shumta politike. Partitë politike, si opozita dhe ashtu pozita nuk po arrijnë të...

Qeveria vendos masën e reciprocitetit për targat dhe dokumentet, Kurti jep detaje/ Acarohet Serbia
Aktuale

Qeveria vendos masën e reciprocitetit për targat dhe dokumentet, Kurti jep detaje/ Acarohet Serbia

Qeveria e Kosovës ka...

Pamje nga momenti kur parashutistët serbë lëshohen në Podujevë
Lajme

Pamje nga momenti kur parashutistët serbë lëshohen në Podujevë

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se ka pranuar një informacion...

Koronavirus(COVID-19) - Statistikat live

Të infektuar

546,390,255

Të shëruar

0

Të vdekur

6,334,351
Aktuale
Bota
Sporti
Shkencë & Teknologji
Showbiz
Video

Rama s’i ndahet Bidenit në Samitin e NATO-s, pamjet ku shihet duke biseduar e shtrënguar duart me të

Rama s’i ndahet Bidenit në Samitin e NATO-s, pamjet ku shihet duke biseduar e shtrënguar duart me të

Pamje nga ​Samiti i NATO-s në Madrid, merr pjesë edhe Rama

Pamje nga ​Samiti i NATO-s në Madrid, merr pjesë edhe Rama

Pamje nga konferenca e Miroslav Lajçakut

Pamje nga konferenca e Miroslav Lajçakut

Lajçak: Kemi dokumente në faza të avancuara para finalizimit, nevojitet vendim i nivelit politik

Lajçak: Kemi dokumente në faza të avancuara para finalizimit, nevojitet vendim i nivelit politik