ora 20:09lajmet aktuale E diel, 26 qershor 2022
Ekskluzive: Si u përgatitën atentatorët me murtaja dhe snajperë ta sulmonin Rugovën
Ekskluzive: Si u përgatitën atentatorët me murtaja dhe snajperë ta sulmonin Rugovën
Ekskluzive: Si u përgatitën atentatorët me murtaja dhe snajperë ta sulmonin Rugovën
Ekskluzive: Si u përgatitën atentatorët me murtaja dhe snajperë ta sulmonin Rugovën
Ekskluzive: Si u përgatitën atentatorët me murtaja dhe snajperë ta sulmonin Rugovën

Ekskluzive: Si u përgatitën atentatorët me murtaja dhe snajperë ta sulmonin Rugovën

Për muaj të tërë thoshin Rugova kurrë nuk shkoi te varri i Adem Jasharit dhe të nderojë familjen Jashari, pastaj...

LIVE: Paralajmërimi i CIA-s, nis komploti për rrëzimin e Putinit/ Klitschko ka një thirrje për qytetarët e Kievit
Bota

LIVE: Paralajmërimi i CIA-s, nis komploti për rrëzimin e Putinit/ Klitschko ka një thirrje për qytetarët e Kievit

Gjashtë raketa janë lëshuar...

Të gjithë e njohin këtë aktor amerikan, pak e dinë se ka shërbyer si ushtar në Kosovë
Mediale Vip

Të gjithë e njohin këtë aktor amerikan, pak e dinë se ka shërbyer si ushtar në Kosovë

Faqja Gary Sinise Foundation ka kujtuar aktorin e...

Koronavirus(COVID-19) - Statistikat live

Të infektuar

543,501,196

Të shëruar

0

Të vdekur

6,328,898
Aktuale
Bota
Sporti
Shkencë & Teknologji
Showbiz
Video

Bunjaku-Rexhepi: Veteranët nuk duhet të largohen nga paga minimale

Bunjaku-Rexhepi: Veteranët nuk duhet të largohen nga paga minimale

Bunjaku-Rexhepi: Kurti ka prishur edhe raportet me aleatët ndërkombëtar

Bunjaku-Rexhepi: Kurti ka prishur edhe raportet me aleatët ndërkombëtar

Bunjaku-Rexhepi: Kurti prej kur ka ardhur në pushtet nuk e ka mbajtur asnjë premtim

Bunjaku-Rexhepi: Kurti prej kur ka ardhur në pushtet nuk e ka mbajtur asnjë premtim

Bunjaku-Rexhepi: LDK kritikon Qeverinë Kurti, por edhe jep alternativa

Bunjaku-Rexhepi: LDK kritikon Qeverinë Kurti, por edhe jep alternativa