ora 02:45lajmet aktuale E premte, 14 maj 2021
Kandiq paralajmëron Kurtin, Krasniqi: Këta janë hapat që duhet t’i marrë Qeveria për padi kundër Serbisë

Kandiq paralajmëron Kurtin, Krasniqi: Këta janë hapat që duhet t’i marrë Qeveria për padi kundër Serbisë

Themeluesja e Fondit për të Drejtën Humanitare, shkrimtarja dhe aktivistja serbe për të drejtat e njeriut Natasha Kandiq ka...

Kërcënim për një front të ri? ​Shkrepen tri raketa nga Libani jugor drejt Izraelit
Azia

Kërcënim për një front të ri? ​Shkrepen tri raketa nga Libani jugor drejt Izraelit

Të paktën tri raketa u shkrepën sot nga Libani jugor drejt Izraelit, thanë...

Mjeku shqiptar kërkon lehtësimin e masave: Ja kur do t'i themi lamtumirë koronavirusit
Shqipëria

Mjeku shqiptar kërkon lehtësimin e masave: Ja kur do t'i themi lamtumirë koronavirusit

Mjeku Pëllumb Pipero shprehet i bindur se...

Koronavirus(COVID-19) - Statistikat live

Të infektuar

160,815,640

Të shëruar

96,679,947

Të vdekur

3,339,802
Aktuale
Bota
Sporti
Shkencë & Teknologji
Showbiz
Video

Osmani: Qëllimi ka qenë i qartë për shfarosje

Osmani: Qëllimi ka qenë i qartë për shfarosje

Osmani: Një padi e tillë nënkupton përgatitje dhe hulumtim të thellë

Osmani: Një padi e tillë nënkupton përgatitje dhe hulumtim të thellë

Osmani: Shpresoj që Sllovenia do të ndihmojë Kosovën

Osmani: Shpresoj që Sllovenia do të ndihmojë Kosovën

Pahor: Nuk mund të them gjë, nuk e kuptoj

Pahor: Nuk mund të them gjë, nuk e kuptoj