Bota Sot
ora 08:13lajmet aktuale E premte, 19 korrik 2019
Aktuale
Bota
Sporti
Shkencë & Teknologji
Showbiz
Video

Haradinaj pyet: A po i dhimbsemi Daçiqit

Haradinaj ka komentuar edhe deklaratën e ministrit të Punëve të Jashtme të Serbisë, Ivica Daçiq, se nëse...

Pamje shokuese/ Në Preshevë tek stacioni i trenit, një person e zë rryma...

Ditë më parë, në Preshevë tek stacioni hekurudhorë një Sirian i cili kishte udhëtuar mbi vagonin e një...

Çaushi: Motivet e ndërhyrjes janë klienteliste dhe populiste

“Ne e konsiderojmë të papranueshme dhe në këtë rast e dënojmë ndërhyrjen brutale të kryeministrit,...

Batusha: Vendimi i KShC-së është i duhur

“Besojmë se vendimi i KShC-së për mos akreditimin e Universitetit të Prizrenit, Pejës dhe atij...