Bota Sot
ora 15:51lajmet aktuale E enjte, 18 korrik 2019
Aktuale
Shkencë & Teknologji
Video

Drejtpërdrejt nga pritja e komandantit suprem të Forcave Aleate për Evropë

Organizohet pritje për komandantit suprem të Forcave Aleate për Evropë, Gjeneral Tod D. Wolters.

Çaushi: Motivet e ndërhyrjes janë klienteliste dhe populiste

“Ne e konsiderojmë të papranueshme dhe në këtë rast e dënojmë ndërhyrjen brutale të kryeministrit,...

Batusha: Vendimi i KShC-së është i duhur

“Besojmë se vendimi i KShC-së për mos akreditimin e Universitetit të Prizrenit, Pejës dhe atij...

Haradinaj: Mungesa e unitetit e bën më të guximshme Serbinë

“Unë e kam pasur shumë të vështirë për të mbajtur këtë drejtim politik në këto...