ora 21:40lajmet aktuale E diel, 27 shtator 2020
Phillips: SHBA nuk garantoi marrëveshjen Kosovë-Serbi, ky është lajmi i mirë që doli nga Uashingtoni

Phillips: SHBA nuk garantoi marrëveshjen Kosovë-Serbi, ky është lajmi i mirë që doli nga Uashingtoni

David L. Phillips, drejtori i Programit për Ndërtimin e Paqes dhe të Drejtat e Njeriut në Institutin për Studimin e të...

Tomë Gashi jep detaje nga Haga, zbulon se me kë po bashkëpunon Gjykata Speciale
Aktuale

Tomë Gashi jep detaje nga Haga, zbulon se me kë po bashkëpunon Gjykata Speciale

Tomë Gashi, avokat i OVL të UÇK-së...

Fjalët e para të Sadri Ramabajës për Vetëvendosjen, pasi u shpall i pafajshëm
Aktuale

Fjalët e para të Sadri Ramabajës për Vetëvendosjen, pasi u shpall i pafajshëm

Zyrtari i LVV-së, Sadri Ramabaja është rikthyer sërish në partinë e...

Koronavirus(COVID-19) - Statistikat live

Të infektuar

32,932,773

Të shëruar

22,782,724

Të vdekur

995,465
Aktuale
Bota
Sporti
Shkencë & Teknologji
Showbiz
Video

Seferi: Kom pas thanë me u mbyt prej plumbit është krejt tjetër sen

Seferi: Kom pas thanë me u mbyt prej plumbit është krejt tjetër sen

Elshani-Deliu: Ne atë moment sen skom dit se me ka ra ne “zgabim"

Elshani-Deliu: Ne atë moment sen skom dit se me ka ra ne “zgabim"

Veseli: Mirë e din Eulexi cili korpus i forcave serbe ka qenë i pozicionuar këtu

Veseli: Mirë e din Eulexi cili korpus i forcave serbe ka qenë i pozicionuar këtu

Deliu: Kemi shumë plagë të rënda e trauma

Deliu: Kemi shumë plagë të rënda e trauma