Bota Sot
ora 13:38lajmet aktuale E mërkurë, 23 shtator 2020
“Nuk ka vdekur”, paralajmërohet kthimi në tryezë i idesë së shkëmbimit të territoreve

“Nuk ka vdekur”, paralajmërohet kthimi në tryezë i idesë së shkëmbimit të territoreve

Ideja e shkëmbimit të territoreve mes Kosovës dhe Serbisë, nuk ka “vdekur”, por aktualisht është ndalur...

Tomë Gashi reagon pas festës së Grenell në Serbi: Edhe për këtë ndejë, garant ka ‘faj’ Albin Kurti!
Aktuale

Tomë Gashi reagon pas festës së Grenell në Serbi: Edhe për këtë ndejë, garant ka ‘faj’ Albin Kurti!

Avokati Tomë Gashi ka reaguar ndaj emisarit...

Fillon Kuvendi i Malit të Zi, Abazoviq mbështet Krivokapiqin për kryeministër
Evropë

Fillon Kuvendi i Malit të Zi, Abazoviq mbështet Krivokapiqin për kryeministër

Ka filluar mbledhja konstituive e Kuvendit...

Koronavirus(COVID-19) - Statistikat live

Të infektuar

31,638,070

Të shëruar

21,770,666

Të vdekur

971,483
Aktuale
Bota
Sporti
Shkencë & Teknologji
Showbiz
Video

Osmani: Dje kishte deklarata politike, marrëveshja me amerikanët mund të nënshkruhet në të ardhmen

Osmani: Dje kishte deklarata politike, marrëveshja me amerikanët mund të nënshkruhet në të ardhmen

Osmani: Përplasjet Thaci Mustafa për asociacionin janë artificiale

Osmani: Përplasjet Thaci Mustafa për asociacionin janë artificiale

Zemaj: Duhet të jemi shumë të kujdesshëm dhe bashkërisht të vazhdojmë ta luftojmë pandeminë

Zemaj: Duhet të jemi shumë të kujdesshëm dhe bashkërisht të vazhdojmë ta luftojmë pandeminë

Zemaj: Do të bëjmë rikthimin gradual të të gjitha shërbimeve në institucionet tona shëndetësore

Zemaj: Do të bëjmë rikthimin gradual të të gjitha shërbimeve në institucionet tona shëndetësore