ora 01:32lajmet aktuale E martë, 27 tetor 2020
Trafikimi i organeve dhe “shtëpia e verdhë”? Thaçi ka një kërkesë për Shqipërinë

Trafikimi i organeve dhe “shtëpia e verdhë”? Thaçi ka një kërkesë për Shqipërinë

(E plotësuar) - Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi tregoi detaje të pathëna në lidhje me intervistimin e tij nga...

Tenderi i Agim Veliut, juristi tregon si duhet të veprohet ndaj ministrit të brendshëm
Politika

Tenderi i Agim Veliut, juristi tregon si duhet të veprohet ndaj ministrit të brendshëm

Një tender emergjent është nënshkruar...

Ministrja Bajrami tregon si e kuptoi për vjedhjen e 2 milionëve dhe çka i tha kryeministri Hoti
Aktuale

Ministrja Bajrami tregon si e kuptoi për vjedhjen e 2 milionëve dhe çka i tha kryeministri Hoti

Ministrja e Financave, Hykmete Bajrami...

Koronavirus(COVID-19) - Statistikat live

Të infektuar

43,399,252

Të shëruar

29,098,191

Të vdekur

1,157,802
Aktuale
Bota
Sporti
Shkencë & Teknologji
Showbiz
Video

Haziri: Nuk kam ambicie të kandidoj për kryetar të Gjilanit

Haziri: Nuk kam ambicie të kandidoj për kryetar të Gjilanit

Haziri: LDK do të pajtohet me çdo emër për president i cili ofron të gjitha partitë

Haziri: LDK do të pajtohet me çdo emër për president i cili ofron të gjitha partitë

Hoxha: Urdhër për ndalim 48 orë

Hoxha: Urdhër për ndalim 48 orë

Hoxha: Rreth orës 12 e 45 minuta kemi ardhur në stacionin policor

Hoxha: Rreth orës 12 e 45 minuta kemi ardhur në stacionin policor