ora 08:48lajmet aktuale E mërkurë, 06 korrik 2022
Ekskluzive/ Shaip Kamberi flet për “Bota sot”: Çështja e Luginës patjetër duhet të jetë pjesë e Marrëveshjes finale Kosovë-Serbi

Ekskluzive/ Shaip Kamberi flet për “Bota sot”: Çështja e Luginës patjetër duhet të jetë pjesë e Marrëveshjes finale Kosovë-Serbi

Pas një sage të gjatë të proceseve zgjedhore, Shaip Kamberi ditë më parë u zgjodh deputet në Kuvendin e...

Edi Rama duhet të arrestohet sikurse ‘komandantët’ në Kosovë / Vjedhja e shtetit, droga, vrasjet... kërkojnë ndëshkim
Aktuale

Edi Rama duhet të arrestohet sikurse ‘komandantët’ në Kosovë / Vjedhja e shtetit, droga, vrasjet... kërkojnë ndëshkim

...

Radojçiq lajmërohet nga veriu: Jam këtu dhe nuk zmbrapsem!
Lajme

Radojçiq lajmërohet nga veriu: Jam këtu dhe nuk zmbrapsem!

Milan Radojçiq, që është në kërkim si i dyshuar për përfshirjen në vrasjen e politikanit serb Oliver...

Koronavirus(COVID-19) - Statistikat live

Të infektuar

551,260,030

Të shëruar

0

Të vdekur

6,342,253
Aktuale
Bota
Sporti
Shkencë & Teknologji
Showbiz
Video

Olmstead: Ne presim që ky program të nënshkruhet në korrik dhe të ratifikohet pasatj nga Kuvendi

Olmstead: Ne presim që ky program të nënshkruhet në korrik dhe të ratifikohet pasatj nga Kuvendi

Rizvanolli: Granti më i madh në histori të Kosovës për energji

Rizvanolli: Granti më i madh në histori të Kosovës për energji

Haxhiu: Opozita ka treguar një rol konstruktiv

Haxhiu: Opozita ka treguar një rol konstruktiv

Haxhiu: Numri më i madh i projektligjeve të miratuara që nga legjislatura e pestë

Haxhiu: Numri më i madh i projektligjeve të miratuara që nga legjislatura e pestë