Bota Sot
ora 02:27lajmet aktuale E diel, 09 gusht 2020
Rrëzimi i Qeverisë Hoti, Albulena Haxhiu jep lajmin e keq për Vetëvendosjen

Rrëzimi i Qeverisë Hoti, Albulena Haxhiu jep lajmin e keq për Vetëvendosjen

Lëvizja Vetëvendosje ka nisur mbledhjen e nënshkrimeve për...

Gjykata Speciale i bën gati burgjet – analisti tregon arsyet: Ja pse do të kemi të dënuar...
Politika

Gjykata Speciale i bën gati burgjet – analisti tregon arsyet: Ja pse do të kemi të dënuar...

Pas propozimit të aktakuzave të para,...

Dëshmitë: Kush janë dy policët që ishin pranë zbardhjes së vrasjes së Tahir Zemajt, kështu veproi sot Thaçi
Aktuale

Dëshmitë: Kush janë dy policët që ishin pranë zbardhjes së vrasjes së Tahir Zemajt, kështu veproi sot Thaçi

Presidenti i Republikës së...

Koronavirus(COVID-19) - Statistikat live

Të infektuar

19,497,292

Të shëruar

11,823,105

Të vdekur

723,854
Aktuale
Bota
Sporti
Shkencë & Teknologji
Showbiz
Video

Zemaj: Do të kërkojmë nga Qeveria e Serbisë që shërbimet shëndetësore të jenë të barabarta

Zemaj: Do të kërkojmë nga Qeveria e Serbisë që shërbimet shëndetësore të jenë të barabarta

Zemaj: Nuk duhet të kemi frikë në marrjen e shërbimeve në Bujanovc

Zemaj: Nuk duhet të kemi frikë në marrjen e shërbimeve në Bujanovc

Zemaj: Bashkërisht do t’ia dalim dhe do ta mundim pandeminë

Zemaj: Bashkërisht do t’ia dalim dhe do ta mundim pandeminë

Jovanoviq: Qytetarët e Bujanovcit nuk kanë pas problem me sistemin shëndetësor

Jovanoviq: Qytetarët e Bujanovcit nuk kanë pas problem me sistemin shëndetësor