ora 01:13lajmet aktuale E diel, 28 shkurt 2021
Vjen paralajmërimi i fundit për LDK-në, ky është testi që përcakton të ardhmen e saj

Vjen paralajmërimi i fundit për LDK-në, ky është testi që përcakton të ardhmen e saj

Ditë më par ëish-kreu I LDK-së, Isa Mustafa ka dhënë një deklaratë në lidhje me korumin për...

Ftesa e Netanjahut për Kurtin, analisti: Ja çka duhet të bëjë Kurti
Politika

Ftesa e Netanjahut për Kurtin, analisti: Ja çka duhet të bëjë Kurti

Kryeministri izraelit Benjamin Netanyahu në mesazhin dërguar Albin Kurtit, ka...

“Kthesa e parapritur”, Vjosa presidente – kjo është shpresa e Albin Kurtit
Politika

“Kthesa e parapritur”, Vjosa presidente – kjo është shpresa e Albin Kurtit

Ani pse nuk u certifikua për të qenë pjesë ë garës zgjedhore, Albin...

Koronavirus(COVID-19) - Statistikat live

Të infektuar

113,741,594

Të shëruar

64,181,766

Të vdekur

2,524,098
Aktuale
Bota
Sporti
Shkencë & Teknologji
Showbiz
Video

Rashiq: Të gjithë e dimë që ishte organizuar mizorisht dhe pa mëshirë

Rashiq: Të gjithë e dimë që ishte organizuar mizorisht dhe pa mëshirë

Rashiq: Kemi votat për Iniciativën Rome në vendet ku nuk ka absolutisht asnjë rom ose boshnjak

Rashiq: Kemi votat për Iniciativën Rome në vendet ku nuk ka absolutisht asnjë rom ose boshnjak

Berisha: Nuk mbajmë përgjegjësi për rrezikshmërinë e këtij procesi, mandej cenohet demokracia

Berisha: Nuk mbajmë përgjegjësi për rrezikshmërinë e këtij procesi, mandej cenohet demokracia

Berisha: Jemi duke i bashkërenduar veprimet tona dhe do të ankimohemi

Berisha: Jemi duke i bashkërenduar veprimet tona dhe do të ankimohemi