ora 12:06lajmet aktuale E martë, 18 maj 2021
Vuçiq i trishtuar nga vendimi i Qeverisë së Kosovës – ndezi alarmin kundër serbëve

Vuçiq i trishtuar nga vendimi i Qeverisë së Kosovës – ndezi alarmin kundër serbëve

Ishte presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiq që paralajmëroi largimin e KFOR-it nga Kosova. Madje ai, shkoi edhe...

Joseph: BE-ja duhet të ketë pozicion unanim për çështjen e Kosovës
Aktuale

Joseph: BE-ja duhet të ketë pozicion unanim për çështjen e Kosovës

Profesori Edward P. Joseph nga Universiteti Johns Hopkins...

Edhe një dorëheqje në AAK, largohet ish zëvendësministrja
Aktuale

Edhe një dorëheqje në AAK, largohet ish zëvendësministrja

Zyrtarja e AAK-së dhe ish zëvendësministrja Magbule Shkodra, ka dhënë dorëheqje të...

Koronavirus(COVID-19) - Statistikat live

Të infektuar

163,666,489

Të shëruar

99,863,894

Të vdekur

3,391,032
Aktuale
Bota
Sporti
Shkencë & Teknologji
Showbiz
Video

Gashi: Nuk e kuptoj pse ministrja e Drejtësisë po flet me zë të lartë

Gashi: Nuk e kuptoj pse ministrja e Drejtësisë po flet me zë të lartë

Konufca-Gashit: Kujdes fjalorin me zonjat

Konufca-Gashit: Kujdes fjalorin me zonjat

Gashi: Albulena Haxhiu që dikur bërtiste, e paska kuptuar që paska institucione të besueshme

Gashi: Albulena Haxhiu që dikur bërtiste, e paska kuptuar që paska institucione të besueshme

Vitia: Deri në fund të vitit do vaksinimi do të mbulojë 60% të qytetarëve

Vitia: Deri në fund të vitit do vaksinimi do të mbulojë 60% të qytetarëve