Bota Sot
ora 11:32lajmet aktuale E martë, 26 mars 2019
Bota
Video

Manaj: Kemi 8 mijë metra gjatësi lineare lëndë arkivore

“Ne kemi gjithsej 8 mijë metra gjatësi lineare lëndë arkivore...Kjo sasi i...

Jashari: Vetëm duke punuar me nder dhe sinqeritet mund t’i shpërblejmë dëshmorët

"Ky vit është vit jubilar 20 vjetori i çlirimit të vendit tonë dhe ne këtë vit...

Tahiri: Po prishen marrëdhëniet me ShBA-të

“Me ShBA-të  është fakt se po prishen marrëdhëniet, dhe është fakt që kemi penalizime të...

Hoti: Qeveria duhet të reflektojë për taksën

“Kam përshtypjen dhe jam shumë i bindur që duhet të ketë reflektim, sepse në veçanti në trendët...