Bota Sot
ora 07:52lajmet aktuale E diel, 09 gusht 2020
Rrëzimi i Qeverisë Hoti, Albulena Haxhiu jep lajmin e keq për Vetëvendosjen

Rrëzimi i Qeverisë Hoti, Albulena Haxhiu jep lajmin e keq për Vetëvendosjen

Lëvizja Vetëvendosje ka nisur mbledhjen e nënshkrimeve për...

Pulmologu shqiptar jep udhëzime për pacientët që janë të prekur me COVID-19 dhe kanë probleme me mushkëri
Aktuale

Pulmologu shqiptar jep udhëzime për pacientët që janë të prekur me COVID-19 dhe kanë probleme me mushkëri

Pulmologu Flamur...

Djemtë ekzekutuan të dashurin e nënës, babai i tyre thyen heshtjen!
Shqipëria

Djemtë ekzekutuan të dashurin e nënës, babai i tyre thyen heshtjen!

“Familja e Abdulla Budllës më ka borxh nëse ka prekur nderin e familjes...

Koronavirus(COVID-19) - Statistikat live

Të infektuar

19,637,506

Të shëruar

11,939,109

Të vdekur

726,781
Aktuale
Bota
Sporti
Shkencë & Teknologji
Showbiz
Video

Zemaj: Do të kërkojmë nga Qeveria e Serbisë që shërbimet shëndetësore të jenë të barabarta

Zemaj: Do të kërkojmë nga Qeveria e Serbisë që shërbimet shëndetësore të jenë të barabarta

Zemaj: Nuk duhet të kemi frikë në marrjen e shërbimeve në Bujanovc

Zemaj: Nuk duhet të kemi frikë në marrjen e shërbimeve në Bujanovc

Zemaj: Bashkërisht do t’ia dalim dhe do ta mundim pandeminë

Zemaj: Bashkërisht do t’ia dalim dhe do ta mundim pandeminë

Jovanoviq: Qytetarët e Bujanovcit nuk kanë pas problem me sistemin shëndetësor

Jovanoviq: Qytetarët e Bujanovcit nuk kanë pas problem me sistemin shëndetësor