ora 18:39lajmet aktuale E shtunë, 17 prill 2021
Paralajmërohen Osmani, Kurti e Gërvalla, ky do të jetë qëllimi i opozitës dhe shpifjet e trillimet që do të sajohen

Paralajmërohen Osmani, Kurti e Gërvalla, ky do të jetë qëllimi i opozitës dhe shpifjet e trillimet që do të sajohen

Assesi nuk ka të ndalur. Edhe me tej është duke vazhduar një “luftë” e ashpër ndaj të parës...

U tha se zyrtari policor vrau  27-vjeçarin në Mitrovicë, sqarohet Prokuroria
Aktuale

U tha se zyrtari policor vrau 27-vjeçarin në Mitrovicë, sqarohet Prokuroria

Prokuroria Themelore e Mitrovicës njofton opinionin se sot rreth orës 11.30...

Varroset Princi Philip i Britanisë
Evropë

Varroset Princi Philip i Britanisë

Arkivoli i Princit Filip të Britanisë është ulur të shtunën në qemerin mbretëror derisa pjesë e gjithë ceremonisë ka...

Koronavirus(COVID-19) - Statistikat live

Të infektuar

140,092,906

Të shëruar

79,841,013

Të vdekur

3,002,292
Aktuale
Bota
Sporti
Shkencë & Teknologji
Showbiz
Video

Vitia: Buxheti nuk ka qenë në asnjë moment problemi

Vitia: Buxheti nuk ka qenë në asnjë moment problemi

Vitia: Ftojmë Prokurorin e Shtetit që të mbrojë interesin publik

Vitia: Ftojmë Prokurorin e Shtetit që të mbrojë interesin publik

Vitia: Qëndroj prapa këtyre fjalëve

Vitia: Qëndroj prapa këtyre fjalëve

Vitia: Këto të dhëna janë konfidenciale, nuk mund të flasim për progresin

Vitia: Këto të dhëna janë konfidenciale, nuk mund të flasim për progresin