ora 19:47lajmet aktuale E shtunë, 17 prill 2021
Akuzat e Gjykatës Speciale për krime në Kukës, mund të ketë dënime nëse vërtetohen ato

Akuzat e Gjykatës Speciale për krime në Kukës, mund të ketë dënime nëse vërtetohen ato

Gjykata Speciale po vazhdon më punën e saj për të cilën është themeluar nga Kuvendi i Kosovës. Personi i...

Kujdes, pamje +18:  Publikohet momenti i vrasjes në tregun e Mitrovicës
Kronikë e zezë

Kujdes, pamje +18: Publikohet momenti i vrasjes në tregun e Mitrovicës

(E plotësuar 13:51) - Një person ka mbetur i vdekur dhe tre të tjerë...

Mrekulli, Akil Gjakova kampion i Evropës!
Xhudo

Mrekulli, Akil Gjakova kampion i Evropës!

Trimi i Kosovës, xhudisti Akil Gjakova (-73 kg), dëshmoi formën e tij pothuajse jetësore, duke fituar medaljen e artë...

Koronavirus(COVID-19) - Statistikat live

Të infektuar

140,123,393

Të shëruar

79,864,714

Të vdekur

3,002,736
Aktuale
Bota
Sporti
Shkencë & Teknologji
Showbiz
Video

Vitia: Buxheti nuk ka qenë në asnjë moment problemi

Vitia: Buxheti nuk ka qenë në asnjë moment problemi

Vitia: Ftojmë Prokurorin e Shtetit që të mbrojë interesin publik

Vitia: Ftojmë Prokurorin e Shtetit që të mbrojë interesin publik

Vitia: Qëndroj prapa këtyre fjalëve

Vitia: Qëndroj prapa këtyre fjalëve

Vitia: Këto të dhëna janë konfidenciale, nuk mund të flasim për progresin

Vitia: Këto të dhëna janë konfidenciale, nuk mund të flasim për progresin