ora 23:26lajmet aktuale E enjte, 29 korrik 2021
Zyrtari gjerman këshillon Kurtin: Ja si duhet të veprosh me Vuçiqin, shkencëtarët ndërkombëtarë të hetojnë krimet serbe

Zyrtari gjerman këshillon Kurtin: Ja si duhet të veprosh me Vuçiqin, shkencëtarët ndërkombëtarë të hetojnë krimet serbe

Kryetari i Rinisë Paneuropiane në landin e Bavarisë dhe nënkryetari federal i Rinisë Paneuropiane në Gjermani,...

“SHBA e bindë Greqinë për njohjen e Kosovës”
Politika

“SHBA e bindë Greqinë për njohjen e Kosovës”

Athina po lëviz dukshëm drejt përmirësimit të marrëdhënieve me Prishtinën. Por a po shkon...

Deklaratat për Kosovën - befason Blerim Latifi: Edi Rama nuk është proserb, ai vetëm ...
Aktuale

Deklaratat për Kosovën - befason Blerim Latifi: Edi Rama nuk është proserb, ai vetëm ...

Profesori universitar i Filozofisë Blerim Latifi,...

Koronavirus(COVID-19) - Statistikat live

Të infektuar

196,414,175

Të shëruar

128,940,976

Të vdekur

4,194,057
Aktuale
Bota
Sporti
Shkencë & Teknologji
Showbiz
Video

Sefaj: Gratë gjatë pandemisë kanë mbetur pa punë prej 10 për qind, në vitin e fundit

Sefaj: Gratë gjatë pandemisë kanë mbetur pa punë prej 10 për qind, në vitin e fundit

Sefaj: 68 përqind e të anketuarve në model raportojnë se kurrë nuk kanë qenë në kinema

Sefaj: 68 përqind e të anketuarve në model raportojnë se kurrë nuk kanë qenë në kinema

Sefaj: 77,8 përqind e burrave besojnë se nuk kanë miq në pozicione të rëndësishme

Sefaj: 77,8 përqind e burrave besojnë se nuk kanë miq në pozicione të rëndësishme

Rama: Të gjitha vendet e rajonit duhet të jenë pjesë e procesit të nismës rajonale

Rama: Të gjitha vendet e rajonit duhet të jenë pjesë e procesit të nismës rajonale