ora 11:38lajmet aktuale E shtunë, 17 prill 2021
“Non-Paperi” Ballkanik i publikuar nga Jansha godet ekzistimin dy shteteve, Kosovës dhe...

“Non-Paperi” Ballkanik i publikuar nga Jansha godet ekzistimin dy shteteve, Kosovës dhe...

Kryeministri slloven Janez Jansha publikoi një draft dokument të ri për ndryshimin e kufijve në Ballkan. Ky dokument i...

Një tjetër deputete e VV-së reagon rreth hulumtimit për vaksina, kështu i del në mbrojte Arben Vitisë
Aktuale

Një tjetër deputete e VV-së reagon rreth hulumtimit për vaksina, kështu i del në mbrojte Arben Vitisë

Deputetja e...

Dokumenti për ndryshimin e kufijve në Ballkan, si komentohet në Shkup?!
Maqedonia

Dokumenti për ndryshimin e kufijve në Ballkan, si komentohet në Shkup?!

Lideri i VMRO-DPMNE, Hristijan Mickoski...

Koronavirus(COVID-19) - Statistikat live

Të infektuar

139,979,449

Të shëruar

79,739,004

Të vdekur

3,000,225
Aktuale
Bota
Sporti
Shkencë & Teknologji
Showbiz
Video

Vitia: Buxheti nuk ka qenë në asnjë moment problemi

Vitia: Buxheti nuk ka qenë në asnjë moment problemi

Vitia: Ftojmë Prokurorin e Shtetit që të mbrojë interesin publik

Vitia: Ftojmë Prokurorin e Shtetit që të mbrojë interesin publik

Vitia: Qëndroj prapa këtyre fjalëve

Vitia: Qëndroj prapa këtyre fjalëve

Vitia: Këto të dhëna janë konfidenciale, nuk mund të flasim për progresin

Vitia: Këto të dhëna janë konfidenciale, nuk mund të flasim për progresin