Bota Sot
ora 07:09lajmet aktuale E martë, 19 mars 2019
Aktuale
Bota
Sporti
Shkencë & Teknologji
Video

Pula: Është paraparë që në vitin 2019 të rekrutohen edhe tre zyrtarë të tjerë

“Sa i përket masave zbatuese në fushën e konkurrencës këto masa janë në total katër...

Shala: Aplikacioni në fazën testuese

“Të dhënat janë të marra nga stacionet e monitorimit të cilësisë së ajrit të...

Matoshi: Fal këtij aplikacioni do e shohim cilësinë e ajrit në 12 stacione

“Krahas masave dhe veprimeve që po ndërmarrim në reduktimin e ndotjes së ajrit ky...

Veseli: Duhet ndalur kjo praktikë që kush e ka më së afërmi pushtetin me i punësua njerëzit e vet

“Ajo që duhet të bëjmë më shumë, duhet ta bëjmë...

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test