ora 15:01lajmet aktuale E premte, 15 janar 2021
Marrëveshja Kurti-Osmani, analisti tregon arsyet pse ajo ishte e domosdoshme dhe e pashmangshme

Marrëveshja Kurti-Osmani, analisti tregon arsyet pse ajo ishte e domosdoshme dhe e pashmangshme

Vjosa Osmani ka shpallur kandidaturën për presidente të vendit, ndërsa Albin Kurti atë për...

Prokuroria në Suedi deklarohet rreth rastit të personit që dyshohet se vrau prindërit në Prizren
Aktuale

Prokuroria në Suedi deklarohet rreth rastit të personit që dyshohet se vrau prindërit në Prizren

I dyshuari për vrasjen e prindërve në Prizren,...

Rimëkëmbja ekonomike – ndahen 3 milionë euro për sektorin e gastronomisë, rriten pensionet për tre muaj
Aktuale

Rimëkëmbja ekonomike – ndahen 3 milionë euro për sektorin e gastronomisë, rriten pensionet për tre muaj

...

Koronavirus(COVID-19) - Statistikat live

Të infektuar

93,235,680

Të shëruar

51,481,291

Të vdekur

1,996,948
Aktuale
Bota
Sporti
Shkencë & Teknologji
Showbiz
Video

Kurti: Jo vetëm urdhërdhënësit, por edhe ekzekutorët dihen me emra në shumë raste

Kurti: Jo vetëm urdhërdhënësit, por edhe ekzekutorët dihen me emra në shumë raste

Osmani: Masakra e Reçakut është ndër dëshmitë më autentike të gjenocidit serb në Kosovë

Osmani: Masakra e Reçakut është ndër dëshmitë më autentike të gjenocidit serb në Kosovë

Ismajli: Reçaku më së miri e tregon se kush e ka vendin në Hagë

Ismajli: Reçaku më së miri e tregon se kush e ka vendin në Hagë

Ismajli: Ky organizim është spontant shkak i mungesës së reflektimit të presidencës

Ismajli: Ky organizim është spontant shkak i mungesës së reflektimit të presidencës