ora 16:03lajmet aktuale E premte, 15 janar 2021
Eurodeputetja gjermane ka një porosi për partitë politike para zgjedhjeve, ja çka thotë për postin e presidentit

Eurodeputetja gjermane ka një porosi për partitë politike para zgjedhjeve, ja çka thotë për postin e presidentit

Gjykata Kushtetuese në Kosovë shpalli të pavlefshme zgjedhjen e qeverisë Hoti. Presidentja në detyrë Vjosa Osmani, ka...

Marrëveshja Kurti-Osmani, analisti tregon arsyet pse ajo ishte e domosdoshme dhe e pashmangshme
Politika

Marrëveshja Kurti-Osmani, analisti tregon arsyet pse ajo ishte e domosdoshme dhe e pashmangshme

Vjosa Osmani ka shpallur...

Shkëlzen Gashi merr një shembull interesant se pse Enver Hoxhaj e ftoi në debat Albin Kurtin
Aktuale

Shkëlzen Gashi merr një shembull interesant se pse Enver Hoxhaj e ftoi në debat Albin Kurtin

Ish këshilltari i Albin Kurtit, Shkëlzen Gashi...

Koronavirus(COVID-19) - Statistikat live

Të infektuar

93,240,925

Të shëruar

51,487,843

Të vdekur

1,997,095
Aktuale
Bota
Sporti
Shkencë & Teknologji
Showbiz
Video

Dushi: Pagesa ‘favorizuese’ për gjyqtarët nuk duhet të merret si diçka shqetësuese

Dushi: Pagesa ‘favorizuese’ për gjyqtarët nuk duhet të merret si diçka shqetësuese

Dushi: Kemi ngecje në krijimin e sigurisë juridike për qarkullimin e mallrave dhe shërbimeve

Dushi: Kemi ngecje në krijimin e sigurisë juridike për qarkullimin e mallrave dhe shërbimeve

Selimi: Kemi finalizuar Projektligjin për Gjykaten Komerciale

Selimi: Kemi finalizuar Projektligjin për Gjykaten Komerciale

Kurti: Jo vetëm urdhërdhënësit, por edhe ekzekutorët dihen me emra në shumë raste

Kurti: Jo vetëm urdhërdhënësit, por edhe ekzekutorët dihen me emra në shumë raste