ora 13:57lajmet aktuale E hënë, 25 janar 2021
PAN-i porositi penalizimin e Kurtit dhe të tjerëve

PAN-i porositi penalizimin e Kurtit dhe të tjerëve

Partitë politike kanë prezantuar tashmë listat zgjedhore me kandidatët për deputetë në legjislaturën e...

Çka ndodh nëse nuk zbatohet aktgjykimi i Gjykatës Kushtetuese?
Aktuale

Çka ndodh nëse nuk zbatohet aktgjykimi i Gjykatës Kushtetuese?

Gjykata Kushtetuese mund të nxjerr aktvendim në rast se aktgjykimi i saj për...

Sa pikë vijnë me 500 euro? Salla e mbushur shpërthen në të qeshura me fjalimin e Albin Kurtit
Aktuale

Sa pikë vijnë me 500 euro? Salla e mbushur shpërthen në të qeshura me fjalimin e Albin Kurtit

Në një tubim në qytetin e Prizrenit, ku lideri i VV-së,...

Koronavirus(COVID-19) - Statistikat live

Të infektuar

99,268,840

Të shëruar

54,831,886

Të vdekur

2,130,995
Aktuale
Bota
Sporti
Shkencë & Teknologji
Showbiz
Video

Shpërthejnë të qeshurat kur flet Kurti

Shpërthejnë të qeshurat kur flet Kurti

Hoxhaj: Terapia anti-covid është shumë e kushtueshme

Hoxhaj: Terapia anti-covid është shumë e kushtueshme

Hoxhaj: Duhet të ndodh hapja e vendeve të reja të punës në spitale

Hoxhaj: Duhet të ndodh hapja e vendeve të reja të punës në spitale

Hoxhaj: Rimëkëmbja në shëndetësi është zotim i mirëfilltë

Hoxhaj: Rimëkëmbja në shëndetësi është zotim i mirëfilltë