Mubarak largohet nga Kajro? - Bota Sot
Mubarak largohet nga Kajro?

Bota

Mubarak largohet nga Kajro?

Më: 11 shkurt 2011 Në ora: 16:17

Dhjetëra-mijëra persona janë tubuar para ndërtesës së televizionit shtetëror të Egjiptit dhe pallatit presidencial në Kajro, derisa raportohet se presidenti Hosni Mubarak është larguar nga kryeqyteti.

Televizioni Al Arabia njoftoi se Mubarak dhe familja e tij kanë lënë Kajron, për të udhëtuar drejt Sharm el-Sheikut.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...