Varshavë: Polakët mund të shohin sot arkivolin e presidentit Kaczynski - Bota Sot
Varshavë: Polakët mund të shohin sot arkivolin e presidentit Kaczynski

Bota

Varshavë: Polakët mund të shohin sot arkivolin e presidentit Kaczynski

Më: 13 prill 2010 Në ora: 09:07

Në Varshavë sot njerëzit do të kenë mundësinë që të vizitojnë dhe t'i japin nderimet e fundit presidentit Lech Kaczynski dhe gruas së tij Maria të cilët humbën jetën tragjikisht në një aksident ajror.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...