Protokolli EULEX-Serbi, apo legalizim i strukturave kriminale serbe? - Bota Sot
Protokolli EULEX-Serbi, apo legalizim i strukturave kriminale serbe?

Opinione

Protokolli EULEX-Serbi, apo legalizim i strukturave kriminale serbe?

Nga: Ramiz BOJAJ Më: 9 shtator 2009 Në ora: 16:03

Përpjekjet e Misionit Evropian EULEX, për nënshkrimin e marrëveshjeve protokollare me Serbinë cenon në mënyrë të drejtpërdrejtë integritetin dhe sovranitetin e shtetit të pavarur të Kosovës.

(Tekstin e plotë mund ta lexoni në numrin e ditës së enjte të gazetës 'Bota Sot')

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...