Për bisedime me Serbinë nuk ka agjendë, nuk ka afat - Bota Sot
Për bisedime me Serbinë nuk ka agjendë, nuk ka afat

Kosova

Për bisedime me Serbinë nuk ka agjendë, nuk ka afat

Më: 13 shtator 2010 Në ora: 15:04

Qeveria e Kosovës ka gatishmëri për të vënë kontakte me Serbinë, por ende nuk ka asnjë lloj agjende, sikur që nuk dihet ende ndonjë afat apo formë e këtyre kontakteve. Zyrtarët qeveritarë kanë thënë të hënën se bisedime me Serbinë mund të ketë vetëm si dy shtete të pavarura dhe për tema të karakterit tërësisht teknik.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...