I nënshtrohen presionit, kalon protokolli! - Bota Sot
I nënshtrohen presionit, kalon protokolli!

Lajme

I nënshtrohen presionit, kalon protokolli!

Nga: Blendi Gashi, Bota Sot Më: 11 shtator 2009 Në ora: 17:09

Çështja e protokollit ende nuk ka marrë një zgjidhje, edhe pse drejtues të institucioneve vazhdojnë ta kundërshtojnë nënshkrimin e tij ndërmjet EULEX-it dhe Serbisë...

(Tekstin e plotë mund ta lexoni në numrin e ditës së shtunë të gazetës 'Bota Sot')

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...