Pacolli për protokollin - Bota Sot
Pacolli për protokollin

Lajme

Pacolli për protokollin

Më: 12 shtator 2009 Në ora: 17:21

Para 10 dite këtu kemi pas një konferencë për shtyp, ku kam thënë se protokolli është kryer, protokolli është nënshkruar, prandaj komenti ynë është të mos ta marrim tragjike këtë problem. Besomëni se njerëzit që e kanë nënshkruar, gjegjësisht e kanë iniciuar këtë protokoll, janë ata njerëz të cilët e kanë ndihmuar pavarësinë e Kosovës, bërjen e shtetit të Kosovës dhe asnjëherë nuk do të mendojnë që ta dëmtojnë sovranitetin e shtetit të Kosovës është shprehur Pacolli.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...