Pas demonstratës së djeshme, Tirana sot gdhiu e qetë - Bota Sot
Pas demonstratës së djeshme, Tirana sot gdhiu e qetë

Lajme

Pas demonstratës së djeshme, Tirana sot gdhiu e qetë

Më: 22 janar 2011 Në ora: 13:12

Pas demonstratës së organizuar dje nga opozita që degjeneroi në dhunë, të shtunën (sot) Tirana është gdhirë e qetë. Në bulevardin "Dëshmorët e Kombit", para selisë së Kryeministrisë, ku ishte dhe epiqendra e demonstratës kundër qeverisë, dallohen vetëm shenjat e dëmeve dhe akteve të dhunshme të shkaktuara nga protestuesit, ndërsa rruga është e hapur për makinat dhe kalimtarët.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...