Tiranë: Gjendet një grua pa jetë tek liqeni artificial - Bota Sot
Tiranë: Gjendet një grua pa jetë tek liqeni artificial

Shqipëria

Tiranë: Gjendet një grua pa jetë tek liqeni artificial

Më: 18 korrik 2010 Në ora: 13:25

Policia ka bërë të ditur se viktima është një femër rreth 48-vjeçare. Trupi i pa jetë i së cilës është gjetur sot në orët e para të mëngjesit pranë liqenit.

Organet e hetimit të policisë së shtetit kanë mbërritur në vendngjarje tashmë nga ku kanë nisur hetimet për të zbardhur rrethanat e plota të ngjarjes dhe identitetin e viktimës.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...