ora 07:35lajmet aktuale E martë, 09 gusht 2022
Ndikimi rus në Serbi po rritet fuqishëm / Arifi kundërshton “Ballkanin e hapur” - ka një thirrje për Ramën

Ndikimi rus në Serbi po rritet fuqishëm / Arifi kundërshton “Ballkanin e hapur” - ka një thirrje për Ramën

Shqiptarët e Preshevës, Medvegjës dhe Bujanocit vazhdojnë të përballen me probleme dhe mosrespektim të të...

Donald Trump thotë se FBI-ja po kryen kontroll në pronën e tij në Mar-a-Lago
Amerika

Donald Trump thotë se FBI-ja po kryen kontroll në pronën e tij në Mar-a-Lago

Ish-presidenti Donald Trump tha në një deklaratë të gjatë të...

Rrezik për shpërthimin e luftës/ Mediat serbe komentojnë deklaratën e Albin Kurtit: Beogradi ka dy muaj kohë për…
Lajme

Rrezik për shpërthimin e luftës/ Mediat serbe komentojnë deklaratën e Albin Kurtit: Beogradi ka dy muaj kohë për…

...

Koronavirus(COVID-19) - Statistikat live

Të infektuar

585,409,567

Të shëruar

0

Të vdekur

6,420,207
Aktuale
Bota
Sporti
Shkencë & Teknologji
Showbiz
Video

Musliu: Veprimtaria e Vuçiqit dëshmon se ai është nën ndikimin rus

Musliu: Veprimtaria e Vuçiqit dëshmon se ai është nën ndikimin rus

Musliu: Bojan Dimiq, agjenti i rrezikshëm që promovon çështjen ruse

Musliu: Bojan Dimiq, agjenti i rrezikshëm që promovon çështjen ruse

Musliu: Serbia nuk mund të integrohet në BE nëse nuk çlirohet nga ndikimi rus

Musliu: Serbia nuk mund të integrohet në BE nëse nuk çlirohet nga ndikimi rus

Hajrulllahu: Serbia në mënyrë të vullnetshme është bërë vegël e Rusisë

Hajrulllahu: Serbia në mënyrë të vullnetshme është bërë vegël e Rusisë