Bota Sot
ora 10:15lajmet aktuale E shtunë, 23 shkurt 2019
Bota
Sporti
Video

Limaj: Morëm mbështetje nga ambasadorët për të vazhduar angazhimin në dialog

“Siç u tha nga ambasadorët ka qenë një përshtypje që Kosova është goxha prapa në...

Limaj: Me delegacionin shtetëror nuk bisedohet për taksën

“Kanë paraqitur shqetësimet rreth temave të tashme të përditshme, por siç e dini...

Limaj: Pozicioni i BE-së dhe ShBA-së është i qartë

“Tashmë e kemi të qartë pozicionin e shteteve të bashkimit Evropian, ata kanë pas edhe deklaratë të...

Gaxherri: Është shqetësuese përse nuk raporton zëvëndësministri i Bujqësisë

“Edhe mua më shqetëson qysh nuk ka zëvendësministër, i cili ka marrë përgjegjësitë prej ditës...

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test