Bota Sot
ora 02:27lajmet aktuale E mërkurë, 20 shkurt 2019
Video

Kryeministri bën nderime tek dëshmorët në Gllogjan (Drejtpërdrejt)

Kryeministri Ramush Haradinaj po bënë homazhe në Kompleksin Memorial “Dëshmorët Kombit në Gllogjan.

Drejtpërdrejt nga atmosfera festive në shesh

Mijëra qytetarë kanë dal në sheshet e kryeqytetit për ta festuar 11 vjetorin e pavarësisë së Kosovës.

Kastrati: Po ndërtohen katërqind shtëpi për familjet me nevojë

“Po ndërtohen katërqind shtëpi, që kjo është e para dhe e dyta po ndërtohet një shtëpi e pleqve,...

Veseli: Platforma garanton që nuk do të ketë asociacion me kompetenca ekzekutive

“Kjo është baza e cila do t’i propozohet Kuvendit të Republikës së Kosovës për dialogun me...

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test