Pak sekonda para tragjedisë… - Bota Sot
Pak sekonda para tragjedisë…

Afrika

Pak sekonda para tragjedisë…

Më: 27 korrik 2019 Në ora: 16:15

Ky është momenti i tmerrshëm kur dy persona me motoçikletë u përpinë nga uji i rrëmbyeshëm pas shembjes së një ure gjatë përmbytjeve të furishme në Kamboxhia.

Kinak DaLi dhe Sok Vandy, ushtarë nga Divizioni i Parë i Këmbësorisë, po lëviznin me një motoçikletë, por në momentin që po kalonin mbi një urë, ajo shembet.

Të dy ushtarët u përpinë nga ujërat e rrëmbyer dhe janë shpallur të zhdukur nga autoritetet në Provincën Siem Reap të Kamboxhias.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...