Thaçi flet për darkën me Veselin dhe Bahtirin në Mitrovicë - Bota Sot
Thaçi flet për darkën me Veselin dhe Bahtirin në Mitrovicë

Aktuale

Thaçi flet për darkën me Veselin dhe Bahtirin në Mitrovicë

Nga: A.M. Më: 27 dhjetor 2018 Në ora: 13:15
Darka

Në një konferencë për fundvit Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka folur edhe për darkën e zhvilluar ditë më parë në Mitrovicë

“Sa i përket ndejave në Mitrovicë kam qenë i ftuar nga Kadri Veseli, një ndeje private me miq bashkëluftëtar pa të cilët nuk do kishte liri, atë ditë kam pasur 3 ndeja private tek miq dhe familjarë, nuk ka pasur diskutime politike e përcjellore me folklor patriotik të nivelit emocionues”, ka shtuar Thaçi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...