Këta janë të dyshuarit për grabitje në Meridian - Bota Sot
Këta janë të dyshuarit për grabitje në Meridian

Aktuale

Këta janë të dyshuarit për grabitje në Meridian

Më: 4 janar 2019 Në ora: 16:22
Foto ilustrim

Agron Braha, Labeat Drenovci, Redon Berisha dhe Enis Arifi janë katër personat e dyshuar për grabitjen që ka ndodhur dje në njërën nga pikat e Meridian në Prishtinë.

Sipas prokurorisë, ata dyshohet se rreth orës 17:28 minuta në Prishtinë në Lokalin “Meridian”, të pajisur me maska në kokë dhe dorëza kanë hyrë brenda, i dyshuari Redon ka qenë me armë në dorë, ndërsa dy të tjeret me thika në duar dhe duke kanosur me armë viktimat, i pandehuri Agron ka marrë arkën nga lokali dhe me të në duar është larguar nga vendi i ngjarjes, kurse të dyshuarit e tjerë kanë ikur me këmbë në drejtime të ndryshme

Dy të dyshuarve Agron Braha dhe Labeat Drenovci iu është caktuar masa e paraburgimit, ndërsa Redon Berisha dhe Enis Arifi vazhdojnë të gjenden në arrati.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...