Dalin pamje të reja se si e humbi jetën polici Izet Demaj - Bota Sot
Dalin pamje të reja se si e humbi jetën polici Izet Demaj

Aktuale

Dalin pamje të reja se si e humbi jetën polici Izet Demaj

Më: 5 janar 2019 Në ora: 00:57
Izet Demaj

Polici Izet Demaj ka humbur jetën para disa ditësh në përleshje me një grabitës të një banke në Istog.

Në këtë video të publikuar nga “AlbanianReaLFacts”, shihet qartë se si ndodhi rasti.

Nga video shihet se si Demaj ishte në një qebatore kur merr vesh për rastin, nga ku çohet me vrap për t’ju dalë në ndihmë punëtorëve të bankës dhe personave të marrë peng.

Përkushtimi i Izet Demajt për mbrojten e qytetarëve është vlerësuar lartë nga të gjithë drejtuesit e institucioneve të vendit dhe nga qytetarët.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...