Mbrojtja e afërt e Haradinajt ndalon një person në qytet ku ishte duke ecur kryeministri - Bota Sot
Mbrojtja e afërt e Haradinajt ndalon një person në qytet ku ishte duke ecur kryeministri

Aktuale

Mbrojtja e afërt e Haradinajt ndalon një person në qytet ku ishte duke ecur kryeministri

Më: 5 janar 2019 Në ora: 13:16
Ramush Haradinaj

Një person është ndaluar nga mbrojtja e afërt e Policisë së Kosovës, që e ruan kryeministrin e vendit, Ramush Haradinaj.

I dyshuari, me kapelë dhe çantë, është ndaluar për disa qaste nga disa pjesëtarët të këtij njësiti.

Pas kontrollit, tek ky person ( i cili ishte nën shoqërimin edhe të një shoku) nuk është hasur në ndonjë veprim joligjor.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...