Qeveria emëron drejtorin e Aviacionit Civil - Bota Sot
Qeveria emëron drejtorin e Aviacionit Civil

Aktuale

Qeveria emëron drejtorin e Aviacionit Civil

Më: 11 janar 2019 Në ora: 13:13
Qeveria e Kosovës

Qeveria e Kosovës në mbledhjen e mbajtur sot ka emëruar Eset Berishën drejtor të Aviacionit Civil.

Kandidatë për këtë post kanë qenë edhe  Dritan Gjonbalaj dhe Bajram Xhemajli.

Eset Berisha deri tani ka qenë këshilltar i ministrit të Infrsatrukturës, Pal Lekaj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...