Haradinaj s’përzihet për Gent Cakajn, thotë se e ka shumë mik Ilir Metën - Bota Sot
Haradinaj s’përzihet për Gent Cakajn, thotë se e ka shumë mik Ilir Metën

Aktuale

Haradinaj s’përzihet për Gent Cakajn, thotë se e ka shumë mik Ilir Metën

Më: 11 janar 2019 Në ora: 13:44
Gent Cakaj

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj nuk ka dashur ta komentojë mosdekretimin e Gent Cakajt për ministër të Jashtëm të Shqipërisë, nga presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta.

“Unë e dua Shqipërinë pa kushte dhe e kam shumë mik Ilir Metën. Por me komentua një vendim të tillë jo”, tha Haradinaj.

Haradinaj: S’po di as i kujt është këshilltar, as kush është ky.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...