Taksa nxeh debatin qeveritar - Bota Sot
Taksa nxeh debatin qeveritar

Aktuale

Taksa nxeh debatin qeveritar

Më: 11 janar 2019 Në ora: 20:52

Në mbledhjen e Qeverisë sot është diskutuar rreth taksës të vendosur ndaj mallrave që importohen nga Serbia dhe Bosnja.

Gjatë takimit është propozuar që taksa të suspendohet. Mirëpo me këtë propozim nuk u pajtuan të gjithë të pranishmit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...