E thotë deputeti i Kuvendit të Kosovës: Kadri Veselit i ka ardhur ftesa nga Gjykata Speciale, nuk shpëton as Hashim Thaçi - Bota Sot
E thotë deputeti i Kuvendit të Kosovës: Kadri Veselit i ka ardhur ftesa nga Gjykata Speciale, nuk shpëton as Hashim Thaçi

Aktuale

E thotë deputeti i Kuvendit të Kosovës: Kadri Veselit i ka ardhur ftesa nga Gjykata Speciale, nuk shpëton as Hashim Thaçi

Më: 12 janar 2019 Në ora: 01:02
Kadri Veseli dhe Hashim Thaçi

Kryetari të Kuvendit dhe njëherit kreut të PDK-së, Kadri Veselit i ka ardhur ftesa tashmë në Prishtinë, nga Gjykat Speciale.

Kështu ka deklaruar në një intervistë televizive deputeti i Nismës për Kosovën, Milaim Zeka.

Image
Milaim Zeka

“Nuk e di se a e ka marrë app jo ftesën Kadri Veseli. Por, ftesa nga Gjykata Speciale ka ardhur në Prishtinë”, ka theksuar ai.

Tutje, Zeka ka theksuar se as i pari i vendit, Hashim Thaçi nuk do të shpētoj nga kjo Gjykatë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...