Kryeministri Haradinaj nderon heronjtë Rexhep Mala e Nuhi Berisha - Bota Sot
Kryeministri Haradinaj nderon heronjtë Rexhep Mala e Nuhi Berisha

Aktuale

Kryeministri Haradinaj nderon heronjtë Rexhep Mala e Nuhi Berisha

Më: 12 janar 2019 Në ora: 07:17
Rexhep Mala dhe Nuhi Berisha

Kryeministri i Republikës, Ramush Haradinaj sot nderon heronjtë Rexhep Mala e Nuhi Berisha.

Në ora 12:00 bën homazhe te lapidari i heronjve, Rexhep Mala e Nuhi Berisha.

Kurse në ora 12:20 bën homazhe te varret e heronjve, Rexhep Mala e Nuhi Berisha.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...