Krerët e PSD-së në takim me ambasadorin amerikan, dialogu temë diskutimi - Bota Sot
Krerët e PSD-së në takim me ambasadorin amerikan, dialogu temë diskutimi

Aktuale

Krerët e PSD-së në takim me ambasadorin amerikan, dialogu temë diskutimi

Nga: A.M. Më: 12 janar 2019 Në ora: 17:42
Pamje nga takimi

Kryetari i PSD-së Shpend A. Ahmeti dhe nënkryetari i kësaj partie, Visar Ymeri janë takuar me  Ambasadorin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës z. Philip Kossnet në mbrëmjen e së premtes.

Ahmeti përmes një postimi në Facebook, është shprehur se kanë diskutuar për qëndrimet e PSD dhe për zhvillimet kryesore rreth Dialogut në mes të Kosovës dhe Serbisë me fokus në takimin në Bruksel.

Postimi i plotë:

Mbrëmë me nënkryetarin Visar Ymeri u takuam me Ambasadorin e Shteteve të Bashkuara të Amerikes z. Philip Kossnet. Diskutuam për zhvillimet e fundit politike në Kosovë, qëndrimet e PSD dhe për zhvillimet kryesore rreth Dialogut në mes të Kosovës dhe Serbisë me fokus në viziten e fundit në Bruksel.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...