“Spiuni i Serbisë, të burgoset ose të deportohet me dhunë në...” - Bota Sot
“Spiuni i Serbisë, të burgoset ose të deportohet me dhunë në...”

Aktuale

“Spiuni i Serbisë, të burgoset ose të deportohet me dhunë në...”

Nga: N.Sh Më: 13 janar 2019 Në ora: 11:45
Baton Haxhiu

Profesori i njohur dr. Binak Maxharraj, ka kërkuar burgosjen ose deportimin me dhunë për në Serbi, të gazetarit Baton Haxhiut.

Përmes një postimi në Facebook, Maxharraj e quan spiun të të gjitha kohërave Baton Haxhiun.

Ai kërkon që të lidhet këmbë e duar dhe të deportohen në Serbi, ose të burgoset.

Më poshtë, ua sjellim shkrimin e prof. Dr. Binak Maxharraj:

SPIUNI BATON HAGJIU TË BURGOSËT OSE TË DEPORTOHET MË DHUNË NË SERBI.

Spiuni i të gjitha kohërave Baton Haxhiu i cili për interesa serbo-ruse për shkak të veprimtarisë së tij destruktive të spiunazhit në demë të Kosovës duhet më zor, por nëse ka nevojë edhe të lidhët këmbë e duar të futet në thes dhe më dhunë të deportohet në Serbi sepse ai është spiun i Serbisë dhe vepron në damë të Kosovës.

Në çdo vend të botës spiunët e kalibrit të tillë burgosën ose deportohen jashtë vendit. Tani për tani ai për mburojë i ka dy krerët e dy shteteve shqiptare gjysmë grekut gjysmë shqiptarit Edi Kerstaç Rama në Shqipëri dhe Hashim Thaçit në Kosovë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...