Baton Haxhiu përplaset keq me Buzhalën: Ti ke thënë duhet me ja shk… nanen Baton Haxhiut - Bota Sot
Baton Haxhiu përplaset keq me Buzhalën: Ti ke thënë duhet me ja shk… nanen Baton Haxhiut

Aktuale

Baton Haxhiu përplaset keq me Buzhalën: Ti ke thënë duhet me ja shk… nanen Baton Haxhiut

Më: 15 janar 2019 Në ora: 07:54
Baton Haxhiu dhe Berat Buzhala

Lajmet e publikuara në adresë të Baton Haxhiut nga portali i Berat Buzhalës ka qenë temë debati në studion e emisionit “Opinion”.

Drejtori i Klan Kosovës iu drejtua analistit Buzhala se portali juaj ka kryer sulme të ulta rreth figurës së tij, duke kaluar edhe ekstremin e raportimit të lajmit.

Për Haxhiun, në këto rrethana një gazetar do ta mbyllte portalin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...